شعار سال 1402 مهار تورم، رشد تولید


مقررات برگزاری آزمون‌ تافل

داوطلب خواهشمند است به موارد زير در جهت برگزاری مطلوب آزمون توجه فرماييد:

۱. حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در مركز حضور يابيد.
توجه: پذیرش (Check-in) داوطلبین آزمون‌های از ساعت 8:15 الی ۸:45 صبح می‌باشد. از داوطلبینی که تأخیر داشته باشند به هیچ عنوان آزمون به عمل نخواهد آمد. لطفا زمان خود را برای حضور به موقع در مرکز آزمون تنظیم کنید.

۲. یک عدد كارت شناسایی معتبر با عکس جدید به شرح زير همراه داشته باشيد:
• کارت ملی (جدید)
• شناسنامه
• پاسپورت دارای تاريخ اعتبار
• گواهينامه رانندگی دارای تاريخ اعتبار

توجه: مواردی مانند كارت شناسایی ادارات، دانشگاه، دفترچه بيمه، كارت عضويت در موسسات و گواهينامه و پاسپورت فاقد تاريخ اعتبار، معتبر تلقی نمی گردد.

۳. به همراه داشتن و استفاده از هرنوع خوراکی و نوشیدنی در طول برگزاری آزمون به غیر از ۱۰ دقیقه استراحت اجباری ممنوع می‌باشد. همچنین پذیرایی در وقت استراحت انجام می‌گیرد و الزامی به آوردن مواد غذایی به همراه خود ندارید.

۴. همراه داشتن كيف، كتاب، جزوه و تلفن همراه حتی خاموش، کاغذ، ماشین حساب، هر نوع خودکار یا روان نویس، مداد، زیورآلات و جواهرات اصلی و بدلی، گردنبند، انگشتر، دستبند، گوشواره، ساعت مچی حتی پلاستیکی، خودکار، سکه، هندزفری، مواد ضدعفونی کننده، دستمال کاغذی، پالتو، کت و کاپشن در سالن آزمون تخلف محسوب شده و منجر به ابطال آزمون می‌گردد. لذا خواهشمند است قبل از ورود به سالن آزمون، موارد ياد شده و سایر وسایل ضروری از قبیل کاپشن، کوله پشتی و ... را در داخل لاکر قرار دهید. همچنین دمای سالن امتحان تنظیم شده می‌باشد، لذا از آوردن هر گونه لباس اضافی خودداری نمایید.

۵. پس از ورود به مركز آزمون، مدارک و وسایل خود را در داخل لاکرها واقع در اتاق انتظار قرار دهید و فرم Confidentiality Statement را با دقت مطالعه کرده و سپس امضا نمایید. فرم امضا شده را نزد خود نگه داشته و در هنگام Check-in به مسئول مربوطه تحویل دهید.

۶. چنانچه در حين برگزاری آزمون به مشكل فنی (هنگ كردن سيستم، از كار افتادن هدست، از كار افتادن برنامه و …) مواجه شدید، فقط با بلند كردن دست مسئولين سالن را مطلع نماييد.

۷. طبق قوانین سازمان ETS، صحبت کردن با یکدیگر و همچنین استفاده از تلفن همراه در وقت استراحت (Break)، تخلف محسوب شده و منجر به ابطال آزمون می‌گردد.