شعار سال 1403 جهش تولید با مشارکت مردم


مقررات برگزاری آزمون‌ تولیمو

۱- داوطلب باید با همراه داشتن اصل پاسپورت یا اصل کارت ملی به آدرس مرکزی که در آن ثبت نام کرده است مراجعه کند.

تذکر ۱: با توجه به اینکه درب‌های سالن رأس ساعت بسته می‌شود لازم است داوطلب حتماً قبل از ساعت اعلام شده در اطلاعیه در مرکز حضور داشته باشد. متقاضیان براي شركت در جلسه آزمون می‌بایست ساعت ۷:۴۵ الی ۸:۱۵ صبح روز آزمون، به مركز برگزاري كه در زمان ثبت‌نام انتخاب نموده‌اند، مراجعه نمایند. متقاضیان حتماً قبل از شروع فرآيند آزمون در محل حوزه امتحاني مربوطه، حضور داشته باشند، عدم حضور به‌موقع تا فرآیند آزمون و تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه، منجر به لغو آزمون متقاضی خواهد شد.
تذکر ۲: همراه داشتن كيف، كتاب، جزوه و تلفن همراه حتی خاموش، کاغذ، ماشین حساب، هر نوع خودکار یا روان نویس، مداد، زیورآلات و جواهرات اصلی و بدلی، گردنبند، انگشتر، دستبند، گوشواره، ساعت مچی حتی پلاستیکی، خودکار، سکه، هندزفری، مواد ضدعفونی کننده، دستمال کاغذی، پالتو، کت و کاپشن در سالن آزمون تخلف محسوب شده و منجر به ابطال آزمون می‌گردد. لذا خواهشمند است قبل از ورود به سالن آزمون، موارد ياد شده و سایر وسایل ضروری از قبیل کاپشن، کوله پشتی و ... را در داخل لاکر قرار دهید. همچنین دمای سالن امتحان تنظیم شده می‌باشد، لذا از آوردن هر گونه لباس اضافی خودداری نمایید.

۲- پس از اعلام مدیر مرکز و بازشدن درب سالن آزمون، داوطلبان پس از احراز هویت با ارائه مدرک شناسایی، به ترتیب به اتاق Admin وارد می‌شوند؛ هر داوطلب برای لحظه‌ای پشت کامپیوتر Admin مستقر می‌شود و پس ازعکسبرداری، یکی از کامپیوترهای سالن آزمون به صورت تصادفی توسط نرم افزار انتخاب می‌شود و داوطلب برای استقرار به آن کامپیوتر هدایت می‌شود.

۳- پس از اتمام مراحل احراز هویت داوطلبان، مراقبین پس از مراجعه به کامپیوتر داوطلب و وارد کردن رمز، نرم افزار آزمون را آماده اجرا می کنند؛ پس از چند دقیقه و بررسی سالن توسط مدیر مرکز، آزمون آغاز می‌شود.
تذکر ۱: داوطلب نیازی به همراه داشتن برگه چکنویس و مداد ندارد. این اقلام توسط مرکز تأمین می‌شود.
تذکر ۲: داوطلب مجاز به خارج کردن برگه چکنویس نیست.
تذکر ۳: به همراه داشتن هر گونه نوشت‌افزار مانند خودکار، روان‌نویس و ... ممنوع است.
تذکر ۴: داوطلبی که با تأخیر به سالن آزمون وارد شود، مجوز ورود به آزمون را نخواهد داشت و مراقبین فنی موظف هستند ورود با تأخیر را در نرم افزار Admin ثبت کنند و داوطلب را به منزل هدایت کنند.
تذکر ۵: چنانچه در حين برگزاری آزمون با مشكل فنی (هنگ كردن سيستم، از كار افتادن هدست، از كار افتادن برنامه و…) مواجه شدید، فقط با بلند كردن دست مسئولين سالن را مطلع نماييد.