شعار سال 1403 جهش تولید با مشارکت مردم


راهنمای ثبت‌نام آزمون تولیمو

۱- مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی tolimo.sanjesh.org و ایجاد حساب کاربری (برای ایجاد حساب کاربری اطلاعات شخصی، شناسنامه ای، آموزشی و تماس دریافت می شود.

۲- ارسال فایل تصویری از چهره داوطلب (فایل تصویری با پسوند jpg و حداقل اندازه ۳۰۰ پیکسل عرض و ۴۰۰ پیکسل ارتفاع

۳- جستجوی آزمون براساس شهر و تاریخ برگزاری (با توجه به اینکه ممکن است در یک شهر خاص بیش از یک مرکز وجود داشته باشد داوطلب می تواند مرکز مورد نظر را انتخاب کند)
نکته ۱: مراکز برگزاری آزمون دارای ظرفیت محدودی هستند که پس از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام در آن مرکز وجود نخواهد داشت و داوطلب می‌تواند در مرکز دیگر یا شهر دیگر یا تاریخ دیگر ثبت نام کند؛ با توجه به شرایط و تجهیزات مورد نیاز برگزاری آزمون امکان افزایش ظرفیت وجود ندارد.
نکته ۲: برای هر آزمون مهلت ثبت‌نام وجود دارد و داوطلب صرفا در آن بازه زمانی می تواند در آزمون ثبت‌نام کند؛ برای اطلاع از فهرست آزمون‌ها و شهرها و حوزه‌های برگزاری آزمون در هر دوره و همچنین اطلاعات تکمیلی مانند هزینه و مهلت ثبت‌نام به سایت اینترنتی به نشانی tolimo.sanjesh.org ، بخش جدول زمانی مراجعه نمایید.

۴- پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت با استفاده از اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب.

۵- پس از ثبت نام و پرداخت وجه، آزمون مورد نظر به لیست «آزمون‌های من» اضافه می‌شود.
نکته ۱: داوطلب باید در روز آزمون با در نظر داشتن مفاد مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش که در سایت رسمی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود به مرکزی که در آن ثبت‌نام کرده است، مراجعه کند.
نکته ۲: امکان انصراف از شرکت در آزمون وجود ندارد. لذا در صورت عدم شرکت در آزمون، وجهی عودت داده نمی‌شود.
نکته ۳: داوطلب تا ۵ روز قبل از روز آزمون می‌تواند، آزمون ثبت نام‌ شده را به آزمون‌های بعدی تغییر دهد.