برای ورود به صفحه پورتال آموزش لازم است از آدرس erp.alborzq.ac.ir وارد شوید.
      

اخبار مهم دانشگاه

اطلاعات تکمیلی در خصوص انتخاب رشته و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد 97

brochure01

 

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر بر روی تصویر کلیک کنید

شرایط و ضوابط درج شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 97

 

1- اين دانشگاه در رديف دانشگاههاي داراي رتبه يك، در بين دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وزارت علوم قرار دارد.

2- امكان استفاده از سرويسهاي اياب و ذهاب به نقاط مختلف تهـران و کرج برای دانشجویان.

3- كلاسهاي كارشناسي ارشد روزهاي پنجشنبه برگزار خواهد شد.

4- دانشجويان از وام شهريه از سوي صندوق رفاه براساس ضوابط وزارت علوم، تحقيقـات و فنـاوري برخـوردار خواهند بود.

5- به دانشجويان غذاي گرم (ناهار) يارانهاي داده ميشود.

6- سلف سرويس و بوفه دانشجويي با امكان غذاي گرم از دانشجويان پذيرايي ميكند.

7- از دانشجويان در صورت انصراف يا انتقـال به ساير دانشگاهها برابر مصوبات هيأت امناي دانشگاه و ضوابط و آئیین نامه های ابلاغي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري شهريه دريافت خواهد شد.

8- كليه دانشجويان در طول تحصيل تحت پوشـش بيمـه حوادث قرار خواهندگرفت.

9- دانشجويان رتبه اول هر رشته از تخفيف شهريه برخوردار خواهند شد.

10- به كليه دانشجويان كارمند پيماني و رسمي دولت و فرزندان جانبازان %15به بـالا تخفيـف شـهريه %15تعلق ميگيرد.

11- امكان دسترسي آنلاين دانشجويان به منابع علمي روز دنيا.

نشاني: شهرستان آبيك، شهرك دانشگاهي آبيك. تلفن: 02832579905- 02532579014

نشاني وبگاه: www.alborzq.ac.ir

تمدید زمان اخذ کارت ورود به جلسه


<<تمدید زمان اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات>>

 

به منظور مساعدت و با توجه به درخواست های مکرر تعدادی از دانشجویان، مهلت اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 تمدید شد. بر این اساس، دانشجویانی که تاکنون موفق به اخذ کارت نشده اند، لازم است از روز شنبه مورخ 97/03/12 لغایت روز پنجشنبه مورخ 97/03/17 کارت خود را از طریق وب سایت دانشگاه پرینت نمایند.

تاکید می گردد که حضور در جلسه امتحان مستلزم همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحانات بوده و از حضور دانشجویان فاقد کارت ممانعت بعمل خواهد آمد.

 

با آرزوی موفقیت، اداره امتحانات

 
 

 

اطلاعیه در خصوص اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات

 

 

اطلاعیه در خصوص اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات

 

دانشجویان گرامی می­توانند از روز شنبه مورخ 97/02/29 لغایت روز پنج­شنبه مورخ 97/03/10 کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس erp.alborzq.ac.ir اخذ نمایند. در این خصوص نکات ذیل حائز اهمیت می­باشند.

1- مهلت فوق تمدید نخواهد شد.

2- اخذ کارت مستلزم تسویه حساب مالی می­باشد. لذا دانشجویانی که به امور شهریه بدهکارند لازم است بدهی خود را به صورت الکترونیکی و از طریق سایت اینترنتی دانشگاه پرداخت و سپس کارت خود را دریافت نمایند.

3- قبل از پرینت کارت، لازم است فرم­های نظرسنجی اساتید کامل گردد. در غیر این­صورت میز کار دانشجو باز نخواهد شد.

4- به منظور پرینت کامل کارت، مسیر زیر باید طی شود:

023 

5- کارت ورود به جلسه باید شامل عکس، مشخصات دانشجو، فهرست دروس، اسامی اساتید، تاریخ و ساعت امتحان و شماره صندلی باشد. در صورت وجود هرگونه نقص یا مغایرت، دانشجو ملزم است در سریعترین زمان ممکن موضوع را جهت رسیدگی به کارشناس آموزش مربوطه اطلاع دهد.

6- همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری امتحان الزامی است و از حضور دانشجویانی که کارت ورود به جلسه به همراه نداشته باشند، جلوگیری بعمل خواهد آمد.

7- با توجه به انجام تطبیق عکس و مشخصات دانشجو در جلسه امتحان، همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است.                                                                                    

با آرزوی موفقیت، اداره امتحانات

دروس ارایه شده در ترم تابستان

 

 

دروس ارایه شده در ترم تابستان 97

 

مدیریت

حسابداری

زبان انگلیسی

تحقیق در عملیات (2)

پروژه مالی

روش تدریس زبان انگلیسی

آمار و کاربرد آن در مدیریت

پروژه مالی (2)

آزمون سازی

تحقیق در عملیات (1)

کارآفرینی و پروژه

ترجمه انفرادی (2)

ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت

کارآموزی

 

پروژه

 

 

کارآموزی

 

 

برق

گروه­های فنی

دروس عمومی

مدار الکتریکی (2)

ریاضی پیش دانشگاهی

تفسیر موضوعی قرآن

الکترونیک (2)

ریاضی عمومی

جمعیت و دانش خانواده

ریاضی مهندسی

ریاضی کاربردی

ورزش (1)

 

فیزیک پیش دانشگاهی

 

 

فیزیک الکتریسیته

 

 

فیزیک مکانیک

 

 

زبان پیش دانشگاهی

 

 

زبان عمومی

 

 

پروژه

 

 

کارآموزی

 

گزارش هفته نامه نگاه قزوین از وضعیت دانشگاه

چهارده سال پس از تاسیس دانشگاه غیرانتفاعی البرز در استان قزوین و شهر محمدیه امروز این دانشگاه در عرصه ارائه خدمات آموزشی،پژوهشی و فرهنگی به دانشگاهی پیشتاز بدل شده است.

حضور اعضای هیات موسس و هیات امنای فرهیخته از یکسو و مدیریت توانمند دکتر نوربخش و بهره گیری از اساتید کاربلد از سویی دیگر سبب شده تا دانشگاه غیرانتفاعی البرز در قالب دانشکده های تعریف شده با جذب انبوه دانشجویان گام بلندی در جهت اعتلای علم و دانش بردارد و در رشته های کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد و در آینده ای نزدیک دکتری به تربیت دانشجویان علم گرا بپردازد.
اینک این دانشگاه با برگزاری آزمون بزرگ تافل برای اولین بار در استان قزوین سرفصل تازه ای از خدمت رسانی را رقم زده و می رود تا نام خود را به عنوان دانشگاهی پیشرو و پرچمدار در عرصه بین المللی نیز طنین انداز کند.
به همین بهانه پای صحبت های دکتر رحمانی و دکتر طاهرنیا معاونین توانمند دانشگاه غیرانتفاعی البرز نشستیم و در جریان آخرین دستاوردهای این دانشگاه قرار گرفتیم.
به گفته معاونین دانشگاه البرز این مجموعه با بهره گیری از 60 عضو هیات علمی و مدرس تمام وقت امروز توانسته مجموعه ای از موفق ترین اساتید را گرد هم آورد و در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی گام بردارد.
دانشگاه البرز علاوه بر بهره گیری از تجربه نیروهای متخصص و متعهد امروز در حوزه عمرانی نیز به دانشگاهی نمونه بدل شده است.برگزاری کلاس ها در 60 کلاس درس که به ویدئو پرژکتور مجهز می باشند،ایجاد 5 سایت کامپیوتر مجهز و هشت کارگاه و آزمایشگاه با دستگاه هایی بی نظیر و مجهز سبب شده تا این دانشگاه با استقبال وافر دانشجویان و علاقمندان به تحصیلات عالی مواجه شود و در شرایطی که بسیاری از دانشگاه ها با افت دانشجو روبرو شده اند این مجموعه آموزشی همچنان با تمام ظرفیت در عرصه دانش پیش می تازد.
در حوزه خدمات رفاهی نیز مدیران و معاونین دانشگاه البرز قدم های سترگی برداشته اند که از جمله آنها می توان به ایجاد 34 واحد خوابگاه مجهز و شیک برای استفاده دانشجویان میهمان اشاره کرد.
علاوه بر آن ایجاد سلف مناسب با بهترین کیفیت و بوفه غذاهای بومی و نیز راه اندازی سرویس حمل و نقل از تهران به دانشگاه و بلعکس سبب شده تا قریب به 50 درصد دانشجویان غیربومی این دانشگاه با طیب خاطر به امر تحصیل مشغول شده و در این مجموعه علم اندوزی کنند.
دانشگاه غیرانتفاعی البرز در حوزه های فرهنگی نیز همواره پیشتاز بوده و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته که از جمله آنها می توان به برگزاری مسابقات حفظ قرآن کریم و تخفیف شهریه به قاریان برتر،سفرهای متوالی به راهیان نور و اماکن مقدس،تقدیر از خانواده شهدا و ...اشاره کرد.
همچنین این دانشگاه با ایجاد تفاهمنامه ای مبسوط با جهاد دانشگاهی توانسته در جهت بهره گیری از پایان نامه های کارشناسی ارشد به بهترین نحو حرکت کند.در همین راستا قراردادی نیز با برخی شرکت های صنعتی از جمله نیرومحرکه منعقد شده و بر اساس آن دانشجویان با اقدامات پژوهشی به یاری صنعت می شتابند.
چاپ کتاب های متعدد دانشگاهی،برگزاری کارگاه های متعدد آموزشی و اعزام اعضای هیات علمی به کنفرانس های داخلی و خارجی از دیگر اقدامات موثر دانشگاه غیرانتفاعی البرز می باشد.
این دانشگاه با توجه به برخورداری از فضای مناسب و پرسنل مجرب هرساله میزبان امتحانات کنکور مقطع کارشناسی ارشد بوده که این بیانگر اعتماد سازمان سنجش به این دانشگاه می باشد.
از دیگر اقدامات مثبت در این دانشگاه می توان به عدم افزایش شهریه در سال های 96 و 97 اشاره کرد و علاوه بر آن دانشجویان ممتاز از تخفیفات ویژه برخوردار می گردند.
اما اتفاق بزرگی که سبب شده تا نام دانشگاه البرز بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتد برگزاری آزمون بین المللی تافل در این دانشگاه می باشد.
به گفته دکتر طاهرنیا و دکتر رحمانی با پیگیری مجموعه دانشگاه و به ویژه جناب آقای دکتر نوربخش ریاست این مجموعه و با فراهم کردن تمامی فاکتورهای لازم مجوز برگزاری آزمون بین المللی تافل در این دانشگاه صادر شد و از 20 خرداد ماه بر اساس جدول ثبت شده در سایت تافل دانشگاه البرز همراه با 7 دانشگاه دیگر در کشور میزبان برگزاری آزمون بین المللی تافل خواهند بود و این برگ برنده ای برای دانشجویان استان قزوین و استان های مجاور محسوب گردیده و نام استان قزوین را بیش از پیش به گوش ها می رساند.

لازم به ذکر است دکتر نوربخش رئیس دانشگاه البرز و جمعی از مدیران و اساتید این دانشگاه با دکتر زاهدی استاندار قزوین دیدار کردند و مقام عالی دولت در استان را در جریان آخرین دستاوردهای این دانشگاه گذاشتند.مهندس زاهدی استاندار قزوین همچنین در حاشیه نمایشگاه تولیدات دانش بنیان و فناور در مصاحبه با خبرنگار ما با تقدیر از تلاش های مدیران دانشگاه البرز شرایط این دانشگاه را بسیار خوب ارزیابی کرد و این دانشگاه را موفق و پیشرو خواند.

عبدالمحمد زاهدی اضافه کرد:مدیریت ارشد استان برای پیشبرد اهداف والای مدیران دانشگاه البرز از هیچگونه حمایتی دریغ نخواهد کرد.