برای ورود به صفحه پورتال آموزش لازم است از آدرس erp.alborzq.ac.ir وارد شوید.
      

اخبار مهم دانشگاه

اطلاعیه مهم در خصوص برگزاری ترم تابستان

 
 
به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی میرساند، دانشگاه در نظر دارد ترم تابستان را برگزار نماید. دانشجویانی که مایل به اخذ دروس در ترم تابستان هستند، لازم است از روز شنبه مورخ 97/02/01 لغایت روز پنجشنبه مورخ 97/02/13 با مراجعه به کارشناس مربوطه نسبت به ثبت دروس مورد نظر اقدام نمایند.                                     
اداره آموزش      
 

اطلاعیه به مناسبت انتخاب دانشگاه البرز به عنوان حوزه برگزارکننده آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور

 

 با کمال مسرت به اطلاع می رساند دانشگاه البرز به عنوان حوزه امتحانی آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنجشنبه و جمعه، 97/2/6 و 97/2/7 در خدمت داوطلبان محترم می باشد. باعث مباهات وافتخاراست که دانشگاه البرز به سطحی از کیفیت و توانمندی دست یافته که مورد اعتماد وزارت علوم جهت برگزاری سراسری آزمون کارشناسی ارشد قرار گرفته است. ازخداوند منان فرصت و توان روز افزون جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر در جهت اعتلای علمی و فرهنگی ایران اسلامی را صمیمانه خواستاریم.

 

 

روابط عمومی دانشگاه البرز 

دکتر شبنم مختارنیا

آخرین فرصت جهت ارایه در خواست برگزاری امتحانات معرفی به استاد

 

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند آخرین فرصت جهت ارایه در خواست برگزاری امتحانات معرفی به استاد، روز دوشنبه مورخ 97/02/10 می باشد. اگر چنانچه دانشجویی در مهلت تعیین شده مراجعه نکند لازم است همزمان با امتحانات پایان نیمسال نسبت به امتحان معرفی به استاد اقدام نمایید.

معاونت آموزشی دانشگاه

تعطیلی دانشگاه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 97/02/05 و 97/02/06

 

به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامی میرساند به دلیل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1397، دانشگاه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 97/02/05 و 97/02/06 تعطیل است. لطفاً مراجعات خود را به روزهای آتی موکول فرمائید. 

معاونت آموزشی دانشگاه 

گزارش سایت استانداری از دیدار رییس و معاونین دانشگاه البرز با استاندار قزوین

 

گزارش استانداری از ملاقات رییس و معاونین دانشگاه البرز